۳۵ هزار متر زمین خواری اراضی ملی

1

۳۵ هزار متر زمین خواری اراضی ملی

نشست خبری سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل به مناسب هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس هوشمند امین مردم

به گزارش واحد خبری سیده آمل: سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست خبری اصحاب رسانه به مناسب هفته ناجا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا عنوان کرد: هفته ناجا سال جاری با شعارپلیس هوشمند امین مردم نام‌گذاری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با تاکید بر اینکه، این شهرستان در موضوعات مختلف رتبه برتر را در استان کسب کرده است،اظهار داشت: در یک سال گذشته بیش‌از ۳۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد. که نتیجه عملیات پلیسی به دستگیری و جمع آوری هزار و ۴۵۱ معتاد متجاهر در سطح شهرستان انجامیدو متعاقبا معتادین متجاهر به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدندودراین موضوع ۲۶ درصد افزایش دستگیری داشتیم.

آزادی با اعلام این مطلب که ۱۳۰ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش تقریبی ۲۶ میلیارد ریال کشف شد، افزود: ۳۵ هزار متر زمین خواری اراضی ملی نیز با ارزش ۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شد.

سرهنگ آزادی با اشاره به اینکه در حوزه فضای مجازی مردم هوشیار باشند که در این مهم با رشد ۷۵ درصدی مواجه بودیم.افزود: شهروندان حتما برای گرفتن شارژ وپرداخت قبوض از نرم افزارها واپلیکشن مورد تائید شده استفاده کنند وهرگز رمز دوم کارت بانکی رادر اختیار دیگران قرار ندهند متاسفانه فضا آلوده است وهیچ گونه پیشگیری ندارد ومردم باید مراقب باشند.

وی با بیان اینکه به طور میانگین روزانه ۵ تا ۱۰ پرونده در پلیس فتا این شهرستان تشکیل می‌شود، گفت: پلیس فتا این شهرستان مرکز معین غرب مازندران است و از آمل تا تنکابن را پوشش می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی آمل همچنین ازدستگیری ۱۸۳ نفر در رابطه با کالای قاچاق خبر دادو اذعان داشت: ۳۴ هزار تماس با سامانه ۱۱۰ برقرار شد که ۹ هزار و ۵۰۰ تماس با مشاوره تلفنی رفع شد و بیش از ۲۴ هزار تماس عملیاتی بود.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد پرونده‌ها در کلانتری به سازش ختم می‌شود، ابراز داشت: با پیگیری‌های صورت گرفته ایجاد پاسگاه بخش دشت‌سر مصوب و زمینی با حدود هزار و ۵۰۰ متر مربع تهیه و منتظر تغییر کاربری هستیم تا به زودی کلنگ ساخت این پایگاه را بزنیم.

آزادی همچنین از ساخت پلی کیلینک برای نیروهای کادر وبازنشستگان نیروی انتظامی آملی درآینده نزدیک خبرداد و افزود: دوسال است که درخدمت مردم آمل هستم که توانستیم با تعامل بسیار خوب با مسئولین ، مردم واصحاب رسانه توفیقاتی رابدست آوریم واز عملکرد همکارانمان درتمام بخش ها رضایت کامل داریم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.