اجرای طرح همیار ۱۱۳بهزیستی درمهدهای کودک ودبستان های مازندران

2

اجرای طرح همیار ۱۱۳بهزیستی درمهدهای کودک ودبستان های مازندران

به گزارش واحد خبری سیده آمل: وحید حسین زاده،معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران، پیش ازظهر چهارشنبه در نشست کارشناسان اورژانس با بیان اینکه، تشکیل تیم‌های نظارتی در اورژانس اجتماعی شکل گرفته است، افزود: این تیم نقاط ضعف و قوت را بررسی می‌کند.

وی به اجرای طرح همیار ۱۱۳ اشاره کرد و گفت: این طرح در مهدکودک‌ها و پیش دبستانی‌ها شروع شده است و از کارهای خوب برای ترویج مسائل اورژانس اجتماعی به شمار می‌رود.

وی افزود: همچنین طرح استارتاپ اجتماعی با همکاری دادگستری و دانشگاه‌ها برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان اجرا شده است.

حسین زاده به ساماندهی خطوط ۱۲۳ و ۱۱۳ در بهزیستی یادآور شد: راه اندازی مرکز کودکان دارای اعتیاد به مواد مخدر ویژه شمال کشور از جمله اقداماتی انجام شده، است.

جمال باقری مدیرکل بهزیستی مازندران، اورژانس اجتماعی را مرکز مهم برای انجام مداخلات مؤثر و سریع برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و گفت: حضور اورژانس در بحران‌ها باید مؤثر واقع شود.

وی با اشاره به گستردگی استان و سکونت بخش قابل توجهی از جمعیت در روستاها، خواستار توسعه امکانات و خدمات بهزیستی در مناطق دورافتاده و روستایی شد.

باقری یادآور شد: اورژانس‌ها در مراکز شهرستان‌ها استقرار دارند و ارائه خدمات در روستاها نیازمند توسعه امکانات اورژانس و بهزیستی است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.