استفاده از ظرفیت های طبیعی در آمل با تمام قدرت

توسعه گردشگری در پارک‌های جنگلی افزایش اشتغال را به همراه دارد

به گزارش واحد خبری سیده آمل: شهردار آمل در دیدار سید محسن موسوی تاکامی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران و هیأت همراه که در شهرداری آمل صورت گرفت، گفت: همکاری و تفاهم نامه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ماستان مازندران با شهرداری آمل موجب توسعه گردشگری در پارک‌های جنگلی می شود.
سید حمیدهاشمی افزود: توسعه گردشگری در پارک‌های جنگلی افزایش اشتغال را به همراه دارد و همکاری اداره کل منابع طبیعی در این مسیر قابل تقدیر است.
وی با اشاره به اینکه اعضای شورای اسلامی شهر آمل تأکید بسیاری دراستفاده از ظرفیت های طبیعی در آمل دارند خاطر نشان کرد: شهرداری آمل قدرت بسیاری هم در توسعه و هم در مدیریت پروژه های گردشگری دارد که سالانه گردشگران زیادی را از تهران و سایر استان های کشور در پارک های جنگلی پذیرا است.
سید محسن موسوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران نیز در این دیدار به تلفیق دیدگاه سرمایه گذار با مشاور طرح های گردشگری تأکید کرد و گفت: در حال حاضر با سرمایه گذارانی مواجه هستیم که ضرورت حفظ منابع طبیعی را برای آیندگان درک کرده اند و ایده‌هایی دارند که با صیانت از حفظ نعمت های خدادادی درآمدزایی و اشتغال آفرینی خوبی را برای منطقه رقم بزنند.
وی از برنامه‌های آینده شهرداری آمل در توسعه گردشگری پارک های جنگلی استقبال کرد و افزود: امید است با توجه به سابقه و اندیشه شهردار فعلی رضایت عموم شهروندان از عملکرد شهرداری آمل
حاصل گردد.