کمک های مردمی هلال احمرآمل به مناطق سیل زده

2
  • بارندگی‌های سیل‌آسا از ۲۰ تا ۲۲ دی‌ماه در نیمه جنوبی کشور به ویژه سیستان و بلوچستان، به بروز سیل و قطع شدن راه ارتباطی بسیاری از روستاهای این استان منجر شده است.
  • جمعیت هلال احمر شهرستان آمل تا کنون با ارسال دوکامیون از کالاهای مورد نیاز مناطق سیل زده به خصوص سیستان و بلوچستان کمک های چشمگیری را در این رابطه انجام داده است.

جمشید نیکزاد در گفتگو با سیده آمل با اشاره به ارسال دو کامیون اقلام کمک‌های مردم آمل به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این کمک‌های اهدایی شامل آب معدنی، ۶۲۷ تخته پتو، مواد غذایی، ۲۰۰ کارتن بیسکویت، ۴۸۷۰ قوطی کنسروجات، ۳۰۰ کیلو برنج، و ۱۰۰ بسته اقلام بهداشتی بوده که با همکاری جمعیت هلال احمر، مجمع خیرین، فرمانداری ویژه شهرستان واهدایی شهروندان آملی به مناطق سیل‌زده فرستاده شد.

وی اضافه کرد: روز گذشته نیز مقدار ۳۰ هزار قرص نان توسط نانوایی‌های شهرستان پخت و برای مناطق سیل زده استان سیستان وبلوچستان ارسال شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل، ارزش کمک‌های مردمی این شهرستان برای کمک به سیل زدگان سیل وبلوچستان را بیش از یک میلیارد ریال اعلام کرد.

نیکزاد ادامه داد، سری‌های بعدی کمک‌های اهدایی مردم شهرستان آمل نیز در روزهای آینده به استان‌های سیل‌زده ارسال خواهد شد و در این راستا تیم‌های ارزیاب هم در حال بررسی نیازمندی‌های افراد آسیب دیده از سیل است تا بر اساس اولویت‌ها و نیازها کمک‌ها جمع‌آوری و فرستاده شود.

وی اظهارکرد، که مردم می‌توانند کمک‌های غیرنقدی شامل پوشاک و پتوی نو، اقلام غذایی تاریخ‌دار و کنسرو شده، لوازم شوینده، گرمایشی و بهداشتی و آب معدنی را به پایگاه‌های جمع آوری شعب جمعیت هلال احمر تحویل دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.