اخبار

کمکهای خیران مازندرانی به نیازمندان در هفته نیکوکاری

در آستانه سال جدید و در هفته احسان و نیکوکاری خیران مازتدرانی با برپایی آیین ها یی کمک های خود را به نیازمندان اهدا می کنند.

 گزارش واحد خبری سیده آمل نقل از خبرگزاری صدا وسیما، اسماعیل زاده مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: امسال جشنواره های خیریه پخت و عرضه مواد غذایی و خوراکی های سنتی و خانگی در بیش از ۵۰ مدرسه شهر و روستاهای فریدونکنار برگزار شد.

وی با بیان اینکه حدود ۷ هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی امسال در برگزاری این جشنواره ها مشارکت داشتند، افزود: درآمدهای حاصل از فروش مواد غذایی سنتی و دستپخت های خانگی صرف کمک به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند همان آموزشگاه می شود.

همچنین در روستای تمسک عطایان شهرستان آمل یک خیر که خود راننده خطی است هزینه ازدواج یک زوج جوان رافراهم کرد وآنها را به خانه بخت فرستاد.

بر اساس این گزارش در شهرستان نور نیز برای تامین بخشی از نیازهای روحی و مالی کودکان بی بضاعت و بی سرپرست ، جشن بزرگی با عنوان « جشن بچه های آسمانی » و با حضور خیرین و مسئولین شهرستان نور در سالن پیامبر اعظم رویان برگزار شد .

در این مراسم با اجرای برنامه های شاد و مفرح به همه این کودکان جوایز و هدایایی اهدا شد .

یادآور می شود، در آمل هم یک مرکز نیکوکاری ۱۵۰ سبد غذایی، بهداشتی به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال میان نیازمندان توزیع کرد.که هر بسته غذایی و بهداشتی شامل ،سه عدد مرغ ، یک کیلوگوشت ،حبوبات ، سویا ، برنج، روغن، قند ، چای، مواد بهداشتی و شویینده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن