بازداشت مرد عنکبوتی در آمل
به گزارش واحد خبری سیده آمل:فرمانده انتظامي شهرستان آمل از شناسايي و دستگيري سارق حرفه اي منزل با ۴۷ فقره سرقت در شهرستان “آمل” خبر داد
سرهنگ “نعمت الله آزادی” با اشاره به اینکه در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت . گفت: كارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي شهرستان آمل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی فنی صحنه هی سرقت، موفق به شناسایی متهم شدند .
فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی متهم که غیر بومی بوده در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از استان های همجوار دستگیر و در بازجوئی های به عمل آمده تاکنون به ۴۷ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان آمل اعتراف کرد.
سرهنگ آزادی، اظهار کرد: در این عملیات پلیسی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه به ارزش ۳۵ میلیارد ریال از مخفیگاه متهم کشف و این فرد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .
فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به این که متهم به سرقت به صورت تک روی در تقلید از حرکات “مرد عنکبوتی” از طبقات غیر هم کف ساختمان ها و اماکنی سرقت می کرد که فاقد تجهیزات حفاظتی بوده، از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهيزات حفاظتي و ايمني ضد سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشكوك مراتب را سريعاٌ به پليس ۱۱۰ اعلام کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی