راه اندازی سالن تخصصی تیراندازی در سپاه آمل شهرستان آمل، چه در رشته های ورزشی بانوان و چه در رشته های ورزشی در بخش آقایان همیشه حرفی برای گفتن داشته و جزء رده های اول تا سوم درقطب ورزش ملی کشور محسوب می شود. سروان ولی الله محمدی، مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه آمل در […]

راه اندازی سالن تخصصی تیراندازی در سپاه آمل

شهرستان آمل، چه در رشته های ورزشی بانوان و چه در رشته های ورزشی در بخش آقایان همیشه حرفی برای گفتن داشته و جزء رده های اول تا سوم درقطب ورزش ملی کشور محسوب می شود.

سروان ولی الله محمدی، مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه آمل در گفتکویی با سیده آمل، فعالیت های ۳ ماهه خود در این قسمت را اینگونه عنوان کرد: خوشبختانه شهرستان آمل درامر ورزش از پتانسیل خوبی برخوردار است وما با شناسایی این توانمندی در رشته های مختلف برنامه ریزی خوبی را به تربیت بدنی سپاه کربلا دراستان ارائه داده ایم که مورد استقبال قرار گرفت.

استفاده بهینه از ظرفیتها

ولی الله محمدی بخش های برنامه ریزی شده خود را در تربیت بدنی سپاه آمل، شامل تشکیل هیاتهای قایقرانی،کاراته،ووشو،فوتسال اعلام کرد وافزود: در رشته قایقرانی شاید مخاطبین شما با این سوال مواجه شوند که در کجای آمل این امکان برای قایقرانی فراهم خواهد شد؟! که از همین پایگاه خبری اعلام می کنم بهترین قایقرانان در شهرستان ما حضور دارند که متاسفانه بدلیل عدم وجود امکانات ناشناس مانده اند

وی در ادامه اظهارداشت: با پیگیری های انجام شده در این رابطه، ما ظرفیت آب بندان های دابودشت را بهترین مکان برای تقویت این رشته شناسایی کرده ایم که میتوان استفاده بهینه ای از آنها داشت.

راه اندازی سالن تخصصی تیراندازی در سپاه آمل

 مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه آمل، یکی دیگر از رشته های پرطرفدار با توان بالای شهرستان را رشته تیراندازی معرفی کرد سپس از راه اندازی سالن تیراندازی درتربیت بدنی سپاه آمل خبرداد وبیان کرد: طبق هماهنگی که با سرهنگ کاظم غفارپور، مسئول تربیت بدنی سپاه کربلا انجام شد از مصوبات ما در اختیار قرار دادن فضایی جهت راه اندازی سالن ورزشی تخصصی برای رشته تیراندازی و تجهیزات آن هست .

محمدی با تاکید براینکه ما با تمام پایگاههای مقاومتی که اعلام آمادگی کنند در رابطه با تکمیل تجهیزاتشان همکاری خواهیم کرد، ادامه داد: طبق پتانسیل شناسایی شده نیروهای بسیجی در پایگاهها هر امکانات ورزشی که مجموعه پایگاه متقاضی باشند برایشان فراهم خواهیم کرد.

حمایت از ورزش بانوان

وی همچنین حمایت ورزش بانوان را یکی از برنامه های آینده خود اعلام وتصریح کرد: برمبنای استقبال و توان بانوان سالن ۹ دی ما از ساعت ۷ صبح تا ساعت ۱۲ ظهر که از همه جهات بروز هست در اختیار بانوان ورزشکار قرارمی گیرد.

تکمیل پروژه نیمه کاره در تربیت بدنی سپاه آمل

محمدی با بیان این مطلب که یکی از پروژه های نیمه کاره ما استخر تربیت بدنی سپاه آمل هست که تا کنون ۴۰ در صد آن به انجام رسیده خاطر نشان کرد: با برآورد مهندسی احداث موتورخانه و تکمیل پروژه هزینه میلیاردی را در بردارد که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۰ این پروژه نیز به بهره برداری برسد.

تجهیز امکانات ورزشی محلات کم برخوردار

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه مناطق محروم نیز یکی از چشم اندازهای کاری تربیت بدنی سپاه است بیان داشت: متاسفانه تنها محله آسیبی که از لحاظ زیر ساخت برای تجهیز آمادگی دارد منطقه امت آباد هست که با تحویل تاتامی امیدواریم به ورزش این مناطق نیز یاری رسانده باشیم