درباره ما وب سایت خبری سیده آمل با هدف زنده نگه داشتن یاد شهیده هزار سنگر سیده طاهره هاشمی  نامگذاری شده و پیرامون فعالیت های اقتصادی شهرستان، استان و کشور از سال ۹۵ اطلاع رسانی خود را در فضای مجازی آغاز کرد.
در این راستا، این وب سایت بدون وابستگی سیاسی به هیچ یک از گروه‌های سیاسی و به دور از فضا سازی‌ها و التهاب‌های مقطعی در ایام خاص، در تمام خبرگزاری هایش سعی کرد تا مشی میانه روی و اعتدال خود را حفظ کند  ودر چارچوب اهداف خود حرکت نماید و با انعکاس نظرات و دیدگاه‌های کاربران به آنها احترام بگذارد هرچند که مطالب بیان شده از سوی آنها ” الزاما دیدگاه سایت اقتصادی سیده آمل  نبوده باشد”.

ما معتقدیم ، به همه مردم خوب کشورمان به‎ویژه ، به مازندرانی‌های سخت‌کوش و بی‌ادعا و مدافع سرسخت ارزش‌های پاک انسانی تعلق داریم و برای رساندن خود به تراز مطلوب فرهنگ ملت بزرگ ایران اسلامی، باید همواره صادقانه تلاش کنیم و لحظه‌ای را در بهتر شدن از دست ندهیم.

همچنین بر کرامت و سعه‎ی صدر مخاطبان‌مان تکیه زده و به آنها امیدهای فراوانی بسته‎ایم.

خود را مستلزم به قوانین نظام مقدس اسلامی‌مان دانسته و صیانت از حقوق آحاد مردم و عملکرد مسئولانه دستگاه‌های خدمات‌رسان به ملت شریف در چارچوب نقد منصفانه و دفاع آگاهانه را از وظایف خود می‌دانیم و برای رسیدن به اهداف زیر تلاش می کنیم.

۱ –  اطلاع رسانی با هدف تقویت زیرساخت‌های خدمت رسانی در شهرستان هزار سنگر آمل

۲- تعامل مثبت و سازنده با ارگانها، سازمانها و نهادهای دولتی، خصوصی و مردم نهاد با هدف ارتقاء سطح تولیدات خانگی شهرستان

۳-ایجاد یک نهاد مجازی اقتصادی در فضای سایبر برای تعامل بهتر با کارآفرینان، اندیشمندان و محققین آملی در هر کجای جهان

۴- ایجاد یک فضای تعاملی برای انعکاس کاستی‌ها و نواقص به مسئولین شهرستان

۵ –  واما  معرفی شرکت کارآفريني شهيده هزار سنگر و  اهداف آن :
شناسايي   ،
جذب  ،
آموزش  ،
سازماندهي  ،
ساماندهي  ،
بامحوريت  رونق در مشاغل خانگي بانوان
پرورش قارچ و گل و گياه تزييني
صنايع تبديلي
صنايع دستي
و برپايي نمايشگاه جهت عرضه محصولات توليدي
شماره تماس همراه : ۰۹۱۱۲۲۱۰۹۱۴
آدرس شرکت: آمل-میدان  ۱۷ شهریور-  سه راهی نور – پاساز فجر
شماره تماس ثابت: ۴۴۲۲۱۶۲۴-۰۱۱

در خاتمه عرایض :

نقدپذیریم و انتقادهای بی غرض دریافتی را به فرموده صادق آل محمد (ص)، هدیه‌ای ارزشمند تلقی کرده و از منتقد شاکر و دعاگوئیم.

برای رفع نواقص و اعتلای سایت، علاوه بر انتظار اظهار نظر شما گرانقدران، استدعا ارائه موضوع‌ها، سوژه‌ها، اخبار، مشکلات، نقطه‌نظرها و یادداشت‌های‌تان را داریم.

سایت دارای مجوز رسمی از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‎رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و آمادگی کامل خود را برای دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و… کریمانه‎تان از طریق ایمیل  golnazpayghambarzadeh@gmail.com  اعلام می‌دارد.

اجازه می‌خواهم پیشاپیش مراتب پوزش خود را از نقصان‌ها، تقدیر و تشکر خود از نیک‌نظری و حسن تعامل و اعتماد ستودنی شما ارجمندان را تقدیم‌تان بداریم.

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی