اولین بازار روز محله ای شهرداری در خیابان امام رضا(ع)، میدان شمع، بلوار بنفشه

15

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، اولین بازار روز محله ای صبح امروز با حضور معاون امور عمرانی استاندار مازندران ، فرماندارآمل، شهردار و مدیران دوایر شهرداری افتتاح شد.

به گزارش واحد خبری سیده آمل: حمید هاشمی شهردار آمل با بیان اینکه ، بازار محلی و قدیمی بلوار بنفشه با هدف ساماندهی وارائه خدمت،افتتاح می شود اظهار داشت: این بازاربه همت شورای اسلامی شهر و سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل احداث و گردآوری شد که بصورت هایپر، فروش و توزیع اقلام مختلف خوراکی و مواد غذایی استاندارد ، با کیفیت وقیمت مناسب نقش قابل توجهی در کمک به سبد خرید خانوارها را ایفا خواهد کرد.

شهردارآمل در ادامه عنوان کرد: این اولین بازار محله ای شهرداری است و بزودی شاهد افتتاح بازارهای روز دیگر در سطح محلات دیگر شهر خواهیم بود،

وی مساحت این بازار روز را ۵۰۰۰ متر مربع، اعلام کرد که در مدت ۸ ماه احداث شد و افزود: به منظور احداث و تجهیز این مجموعه مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری در قالب ۱۲۲ غرفه هزینه شد..

گفتنی است ؛ اولین بازار روز محله ای شهرداری در خیابان امام رضا(ع)، میدان شمع، بلوار بنفشه جنب سازمان مشاغل و فراورده های کشاورزی شهرداری آمل واقع شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.